Dlaczego słodycze powinny być w Twojej diecie?

[BEZPŁATNA KONFERENCJA]

12.09.2021

20:00

WYNIKI BADAŃ: 80% osób, które podjęło się jakiejkolwiek próby restrykcyjnego odchudzania powraca do początkowej masy ciała (czasem także zwiększonej ilości kilogramów)*

*Wing RR, Phelan S. Long-term weight loss maintenance. Am J Clin Nutr. 2005 Jul; 82(1 Suppl):222S-225S
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko pomyśl, jak bardzo zmieni się Twoje życie jeśli pokażę Ci techniki, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy, utrzymać ten efekt przy jednoczesnym jedzeniu Twoich ulubionych słodkich przekąsek?

MOJE WIELKIE ODKRYCIE W GABINECIE..

Od 2016 roku prowadzę gabinet psychologiczno – dietetyczny i zmieniam moim klientom nie tylko nawyki, ale często także życie. 

 

Z początku większość osób bardzo sceptycznie podchodziła do tematu psychologii w diecie i chciała rozwiązań na już. Nie miałem odwagi żeby się sprzeciwić i wykonywałem moją pracę najlepiej jak potrafię, ale jako dietetyk..

 

Czy było warto?

Z perspektywy czasu muszę Ci się przyznać, że nie. Oczywiście dobrze było w początkowych latach działalności mieć poniekąd ”stałych” klientów, ale ja chciałem pomóc na lata, a nie do najbliższego lata..
Czułem, że możemy więcej…

Zapewne masz wśród swoich znajomych osoby, które są ”przez całe życie” na diecie. Ja również miałem w gabinecie takie osoby. Chudły, cieszyliśmy się wynikiem, a następnie po roku wracały po nową rozpiskę dietetyczną.

Miałem też klientki, które o kaloriach w poszczególnych produktach wiedziały więcej niż ja..jako specjalista. One też miały niesamowitą wiedzę na temat odchudzania, ale w dalszym ciągu tkwiły w martwym punkcie będąc ciągle na diecie..

 

Widziałem na pierwszych konsultacjach mnóstwo frustracji, bólu i poczucia, że mechanizm błędnego koła, w którym tkwią jest wygodniejszy niż trud, jaki trzeba będzie wykonać żeby poznać SIEBIE…

ODKRYŁEM, ŻE TU NIE CHODZI O SKUPIENIA SIĘ NA SKUTKU JAKIM JEST NADWAGA LUB OTYŁOŚĆ, WARTO JEST POZNAĆ PRZYCZYNĘ TEGO STANU..